Blog dla początkujących

UWAGA: Wszystkie teksty zamieszczone na niniejszej stronie są moją własnością i zastrzegam sobie wyłączne prawo do ich wykorzystywania i publikacji.

Kopiowanie i wykorzystywanie treści bez mojej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega
odpowiedzialności zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Witamy na naszym blogu - korepetycje online język niemiecki

2014-07-08 18:18:59, komentarzy: 2

Aby usprawnić naszą naukę online postanowiłam utworzyć dla Was bloga na mojej stronie. W taki sposób będziemy mogli komunikować się i uczyć języka niemieckiego od podstaw. Tego bloga dedykuje więc Wam - osobom początkującym, zaczynającym dopiero przygodę z językiem niemieckim.

 

Pewnie zadacie sobie pytanie - Dlaczego nauka online, via Skype??? W taki sposób można nauczyć się języka niemieckiego....

 

Odpowiedź jest prosta, można i to w prosty sposób, wystarczy chęć, samozaparcie i kilka słówek dziennie. Nawet opornym osobom wyda się to bardzo proste i przyjemne.

 

W nauce pomogę Wam ja. Mam na imię Ola, jestem germanistką, lingwistką, od kilku lat jestem zwolenniczką nauczania języków obcych via Skype. Uważam,że jest to innowacyjna forma nauki dająca duże efekty w przyswajaniu języka od poziomu początkującego aż do zaawansowanego. W taki sposób można nadrobić zaległości jeśli uczysz się tego języka od kilku lat czy też może chcesz rozpocząć naukę od podstaw. Warto spróbować i przekonać się jak wygląda nauka właśnie ze mną - Zapraszam serdecznie.

 

Oprócz bloga prowadzonego na mojej stronie, znajdziecie bloga na facebooku pod następującym linkiem: https://www.facebook.com/pages/Korepetycje-online-j%C4%99zyk-niemiecki/1417640388448896

 

Będzie mi miło jak i tam zajrzycie - tam zamieszczam posty dla osób troszkę wyżej zaawansowanych językowo.Znajdziecie tam czasowniki, porady gramatyczne, słownictwo, fonetykę, łamańce językowe i wiele innych zagadnień. Natomiast ten blog jest tylko dla osób początkujących. ;-)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Ewa Sucharska 19:02, 8 lipca 2014

    Fajnie,ze ktoś pomyślał o osobach początkujących, którym nauka języka niemieckiego idzie niezbyt łatwo. Dziękuje w imieniu swoim, ja na pewno będę zaglądać, wszystko co związane z niemieckim mnie interesuje. Proszę tak trzymać Pani Olu.Pozdrawiam ;-)

    Odpowiedz
  • korepetycje online język niemiec 21:47, 8 lipca 2014

    Dziękuje.Będzie mi bardzo miło, zapraszam!

    Odpowiedz
Licznik odwiedzin
Darmowy licznik odwiedzin
Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na poziomie podstawowym - wypełnij test: 

Wyszukiwarka

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych